Už jste si někdy položili otázku, jestli můžete být při koupi nábytku na internetu podvedeni? Stejně jako v jiných případech se to stát může, ale stačí dodržovat určitá pravidla a riziko podvodu je zcela minimální. Jak tedy koupit bezpečně dobrý nábytek?

Důležité je si internetové obchody dobře prohlédnout a zjistit si o prodejcích nějaké informace. Ne každý má čas detailně zkoumat provozovatele stránek a samotný obchod, ale stačí sledovat jejich hodnocení. Ty lepší obchody, mezi které patří i INTENA Nábytek, využívají služeb nákupních rádců, např. Heureka. Máte tak zpětnou vazbu od zákazníků, kteří již v daném obchodě nakoupili. Důležité je sledovat i cenu produktu. Zbystřit byste měli v okamžiku, kdy se vám zdá až příliš nízká. Nic nezkazíte ani tím, když si zkusíte dotyčný obchod vyhledat v různých diskuzích. I tam se můžete dozvědět, jak na tom ve skutečnosti je a zda již nebyl někdo podvedený.

Výhody nákupu nábytku na internetu

Ale ať vás jen nestrašíme, nakupování na internetu má i řadu výhod. Někteří prostě nechtějí trávit půl dne po obchodních domech výběrem vhodného nábytku. Proč taky, když si stačí otevřít PC, připojit se na internet a během několika minut si už prohlížíte výrobky od prodejců. Vše máte na jednom místě, nemusíte vytáhnout paty z domu, pokud by vám něco nebylo jasné, můžete využít kontaktní formulář a nechat si poradit. To vše už dnes jde. Velkým plusem je i to, že máte nábytek skladem, takže od objednání je vám vybraný produkt dodán ve velmi krátké lhůtě.

detsky-pokoj-pro-dve-deti-modo-masiv-boroviceJednu nevýhodu nákup nábytku na internetu přeci jen má. Daný produkt si nemůžete na vlastní oči prohlédnout, ohmatat si jej a zjistit jeho bytelnost. Pro tyto případy už jsou ale nejen identické popisy, nýbrž i detailní fotografie daného nábytku z několika různých záběrů. A je jedno, jestli jde o dětský nábytek nebo kterýkoliv jiný.