Velmi nadčasový, kreativní a energetický styl, který nejenom vaší domácnost rozzáří. To je italský nábytek od předních designérů, který dodá interiéru tu pravou originalitu.

Italský designový nábytek je ideální volbou pro ty z vás, kteří milují moderní bydlení. Vyzařuje z něj energie, originalita, kreativita, tvůrčí myšlení, nadčasovost a zároveň precizní praktičnost a elegance. Italští designéři a mladí talentovaní lidé navrhli tento potěšující a dynamický styl tak, aby ideálně zapadl do moderního bydlení a mohl být i na odiv a potěšení lidského oka. Nábytek vyrobený z materiálů nejvyšší kvality vyniká odolností, a proto jej umístit třeba do dětského pokoje nebo z něj sestavit příjemné venkovní posezení. Zpracování jednotlivých produktů splňuje nejen přísné mezinárodní standardy, ale především i chrání životní prostředí. Infinitivy, italská společnost zaměřená na moderní nábytek, využívá ke zpracování materiály jako polykarbonát, nylon, polypropylén a druhy plastů, které jsou dále zpracovávány nejpokročilejšími technologiemi, umožňující vysoké přizpůsobení. Nadčasovým designovým nábytkem můžete vybavit celou místnost od židlí, stolů až po šatní skříně.

Židle, co mají styl!

Chcete zmodernizovat kuchyň, dětský koutek nebo si zpříjemnit čas strávený relaxací při pití vína a posezení s přáteli? Italské designové židle, barové židle, křesla a stoly, jsou pro vás nejlepší volbou. Dodají místnosti atraktivní, noblesní a působivý vzhled, určitou eleganci, energii a nádech kouzla i romantiky. Nejen v hotelech, barech a restauračních zařízeních se dá vytvořit ideální místo pro plánování pracovních nebo romantických schůzek. Pohodlně se na nich sedí a kouzlo celkové atmosféry způsobí, že zůstanete bdělí i po náročné noci. Barové židle, vhodné například ke kuchyňské lince, doplní elegantně a působivě prostor, kde můžete vařit a zároveň si povídat s přáteli.

Lehké, praktické, elegantní, netradičně řešené, jednonohé nebo čtyřnohé designové židle se hodí vskutku kamkoliv. Jsou lehce omyvatelné, tudíž vyhovují i na venkovní posezení. Jsou vybavené ergonomickým opěradlem, které poskytuje dokonalé splynutí zádové části sloužící k redukci zátěže zádových svalů. Mírně vystouplé opěrky přidávají vhodný netradiční vzhled a originalitu. Cena jedné židle se pohybuje od 1 973,-Kč.

Moderní obrazy dodají místnosti útulnost

Holé, bílé zdi kdekoliv působí chladně, odtažitě, neútulně a neobydleně. Moderní obrazy dodají místnosti příjemný doplněk a způsobí tak ucelený dojem z celého prostoru. Přidáním jednodílných nebo vícedílných obrazů na zeď docílíte zútulnění a místnosti dodáte určitý šmrnc. Motivy obrazů jsou různé – květiny, zvířata, lidé, černobílé, krajinomalby, vlastní motivy a fotografie. Novinkou jsou 3D moderní obrazy, které jsou tvořeny až ze sedmi částí a společně vytvářejí jeden 3D obraz. Jak dokonalé!