Milujete moderní a kreativní nábytek? Nejste jediní. Stále více lidí přichází na chuť designovým prvkům a snaží se je zapracovat do interiéru. Co může být problémem, je cena za daný nábytek, ale ne vždy platí pravidlo, že luxusní = drahé. My vás o tom přesvědčíme.

Při brouzdání na internetu narazíte na řadu internetových obchodů, které se zaměřují na nábytek a bytové doplňky všeho druhu. Pakliže máte již určitou představu, v jakém stylu si interiér chcete zařídit, možnosti výběru jsou široké. Dnes je už ve většině eshopů samozřejmostí online podpora, případně linka, na které vám nejen, že pomohou s výběrem, ale poradí, jaký nábytek se hodí do konkrétního interiéru. Ne každý je totiž odborník na slovo vzatý a tak se taková rada vždy hodí. Skvělý výběr nejrůznějšího nábytku mají třeba na www.lino.cz. A pokud jsem v úvodu psal o tom, že ne všechen designový nábytek se dá pořídit za draho, tohle je jeden z příkladů. Navíc si při brouzdání na těchto stránkách přijdete na své, protože produktů je tam opravdu hodně a já sám jsem na nich strávil něco přes hodinu. A co mě tam nejvíce zaujalo? Designová křesla a také některé židle, které jistě potěší ty z vás, jenž mají rádi opravdovou kreativitu.

Pohoda a relax s křeslem Planet

U televize mám rád pohodu a jak jinak si vychutnat sledování fotbalu nebo hokeje, než v dobrém a pohodlném křesle. Jsem doslova nadšený, na jaká křesla jsem v konkrétní kategorii narazil. Nejvíce mne zaujalo relaxační křeslo Planet. Přesně takové bych si představoval ve svém obýváku. Jednak má netradiční tvar, který se zcela odlišuje od běžných tvarů a také je vyrobeno s měkkým polstrováním. Není nic lepšího, než dát svému pozadí tu nejlepší péči. Samozřejmostí jsou integrované opěrky hlavy. Z potahových materiálu je volba výběru buď kůže nebo látkové čalounění. K danému křeslu lze dokoupit i sedací soupravu ve stejném provedení. A nad cenou se vám rozhodně nebudou protáčet panenky.

kreslo planet