Každé ráno se snažíte změnit svou vizáž z ucházející na dokonalou? Pokud se vám úprava zevnějšku nedaří tak, jak si představujete, je třeba zjistit, proč tomu tak je. Říkáte si: „Jaképak zjišťování! Prostě se hezky nalíčit neumím!“. To však může být právě ten omyl. K dokonalé úpravě zevnějšku je třeba nejen šikovných rukou, důležité jsou i okolní podmínky. Zjistěte více!

Český výrobce koupelen Le Bon radí, čemu věnovat pozornost!

Firma koupelny Brno s obchodním názvem Le Bon se snaží svým zákazníkům usnadnit pobyt v koupelně, co nejvíce to jde. Proto vyrábí nábytek do koupelny, který je praktický, krásný a kvalitní.

Jak může zrcadlová skřínka do koupelny usnadnit líčení, česání, denní hygienu?

Zrcadlo a jeho velikost či osvětlení může tvoření makeupu výrazně usnadnit, ale také zkomplikovat. Z rádoby dokonalého líčení se venku na ulici stane špatně rozmazané, tmavé ‘’cosi’’, co vám jen přidává věk a zvýrazňuje všechny nedokonalosti? Zkuste si pořídit větší, více osvětlené zrcadlo, která vám umožní lepší podmínky pro svou úpravu.

Pořídíte-li si zrcadlo spolu s koupelnovou skřínkou, získáte navíc praktický úložný prostor na šminky, hřebeny, kosmetiku a jiné potřebné věci. Vše budete mít po ruce, nikoliv však na očích.

Tip! Dbejte na to, aby bylo zrcadlo umístěné ve správné výšce. Příliš vysoko nebo nízko umístěné zrcadlo vás bude stát bolavá záda a nepohodlí, které se odrazí ve vašem vzhledu.

Co se velikosti týká, rozmyslete si, zda se chcete vidět celá nebo vám stačí odraz pouze svého obličeje. Obecně platí, že čím větší zrcadlová plocha je, tím lépe na sebe uvidíte. Veliké zrcadlo může také opticky zvětšit celý koupelnový prostor. Takže zabijete dvě mouchy jednou ranou!

Soustřeďte se jen na svůj vzhled

Na jedné straně nepodstatný detail, na druhé obtíž, která vám bere pozornost. Nepořádek vládnoucí v koupelně může strhávat vaší pozornost od sebe. Tudíž se namísto soustředění na nanášení makeupu zabýváte tím, že támle leží osuška, na zemi se válí šampón a na zrcadle je skvrna. Funkční koupelnový nábytek vám pomůže udržet v koupelně čistotu a pořádek i bez větší námahy.