Kdo chce bydlet moderně, uzpůsobuje tomu i ty nejmenší detaily v interiéru. Protože se dnes na trendy bydlení dbá velmi obsáhle, ví to i výrobci krbů, kteří na trhu nabízejí takové kousky, nad kterými se budete rozplývat jen při pouhém zhlédnutí.

Ne do každého domu nebo bytu se takto stylové krby budou moci instalovat. Pro některé tak přichází zklamání, protože jde opravdu o povedené výrobky s tím nejlepším a nejmodernějším vzhledem. Ti šťastlivci ale mají velkou příležitost interiér ozdobit něčím vyjímečným, co bude obdivovat nejeden návštěvník.

Vše začíná samotným výběrem, který ve vašem případě bude spíše o vzhledu krbu. Ten je asi pro každého prioritní, protože do místnosti musí zapadnout. Pak přichází na řadu ty další věci s tím spojené jako výhřevnost, materiál, barevná škála, apod. Tyto věci je dobré následně diskutovat přímo s prodejcem, který ví o krbech i ty nejmenší detaily. Na každém tedy je si sednout k počítači, vyhledat si prodejce, který nabízí krby a kamna a vybírat. Stránky, kde se na pár hodin zasníte a na kterých naleznete moderní krby, můžeme doporučit například topsys.cz. Vynikají přehledností s vcelku široko základnou fotografií, kde si prohlédnete stylové krby.

aaa

Velmi zajímavě vypadá třeba krb Elisa 981. jeho montáž je možná jak v levostranném nebo pravostranném provedení. Je dodávan s roštem, popelníkem, uzavírací klapkou kouřovodu, litinovou deskou a s kovovým, cihličkami obezděným soklem. Hezké, že? A co třeba Alexia 995 base xl. Jeho výhodou je, že na dekorativní plášť můžete aplikovat paletu až 210 barevných odstínů. I zde je samozřejmostí příslušenství v podobě roštu, popelníku a uzavírací klapky kouřovodu. Do třetice představíme naprostý skvost – Irena model Volutes. Krásný a moderní krb dodávaný v bílém podkladu s odolností vůči vysokým teplotám a se 3 sklokeramickými skly.

aa
Informace o krbech byly převzaty a použity od firmy Topsys Praha, spol. s r.o.