Trefit se dětem do vkusu a připravit jim dětský pokoj podle jejich představ, je pro dospělého člověka někdy nadlidský výkon. Už vnímání barev a stylů je u dítěte zcela odlišné. Inspirujte se ukázkami moderních dětských pokojů.

Chybí vám inspirace? Dětský pokoj se dá zařídit snadno

Dětský pokoj je hlavně o hře s barvami. Pokud dítě přijde do svého pokoje, musí mít z něj dobrý pocit, cítit se ve svém. Barvy by měly působit svěže, rozhodně vynechte ty smuteční a zapojte i křiklavější odstíny. Je důležité, aby barvy dětského nábytku a doplňků spolu ladily, stejně tak si dejte záležet s výběrem barvy na zeď.

Co se týče vhodného nábytku do dětského pokoje, nebojte se kreativních věcí. I dětský pokoj může v sobě ukrývat prvky moderního bydlení. Šikmé police, kreativní postele složené z několika dílů, různě tvarované židle a stoly, nebo obrázky přímo v podlaze díky samonivelačním podlahám, to vše musí dodat dětskému pokoji ojedinělý vzhled. Stejně tak vytvářejte dětský pokoj směrem k zálibám vašich ratolestí. Miluje váš syn fotbal, připravte mu pokojíček s prvky fotbalové tématiky. Má rád motorky, troška adrenalinu pokojíčku rozhodně neuškodí. Důležitá je spolupráce s dětmi a hlavně naslouchat jejich požadavkům. Proto na nic neváhejte, vezměte své děti k počítači a prohlédněte si fotografie moderních dětských pokojů.

Návrhy dětských pokojů

2-Orange-white-bedroom-600x350
4-Purple-green-girls-bedroom-600x373
5-Kids-room-design-600x348
7-Teenagers-bedroom-design-600x359
8-Girls-cabin-bed-600x451
15-Blue-white-bedroom-decor-600x358
17-Green-white-blue-childrens-room-600x383
22-Blue-white-bedroom-design-600x345
23-Red-green-teenage-boys-room-600x398

Foto: en.colombinicasa.com