Keramická kočka jako svícen či soška? Jde o nejen pěknou dekoraci do interiéru, ale lze je použít i jako dárek k narozeninám pro milovníky opravdových koček či jako svatební dar. Co takhle soška dvou koček s možností vložení vlastního textu jako přání či věnování?

Svícen pro příjemnou atmosféru

I svícen ve tvaru keramické kočky může zpříjemnit večer. Pro ještě lepší atmosféru do něj můžete vložit voňavou svíčku s vaší oblíbenou vůní. Představte si, jak sedíte doma u krbu zabalení v dece s šálkem horkého čaje a užíváte si po boku téhle nádherné kočky? Můžete si jí vybrat třeba v barvě šedé, oranžové, případně žluté barvě. Nebo je vám více po chuti elegantní černobílý vzhled? Na výběr je ve dvou velikostech a to 21 a 31 cm. Lze i kombinovat velkou a malou kočku, jenž bude skvělou ozdobou ve vaší pergole, na poličce či na okenním parapetu. Keramická kočka svícen se vyrábí ručně v rukou opravdových mistrů a mistryň. Máte doma sbírku keramických koček? Doplňte ji o další nádherné kousky.

Obchod s širokým sortimentem

Ojedinělá dekorace do domácnosti může být vaše třeba hned. Stačí navštívit eshop keramika-andreas.cz, kde najdete obsáhlý sortiment, týkající se nejen kočičího světa. Vše je ručně vyráběno z keramiky, což do těchto výrobků jako je kočka svícen, vnáší pozitivní energii, která vám zpříjemní náladu všedního dne. Nejnovější výrobky můžete zhlédnout také na facebooku a google +, kde lze prodejci položit i otázky, pokud si nevíte rady s výběrem. Dodací lhůta je až 21 dní v závislosti na dostupnosti produktu. Vzhledem k tomu, že jde o ručně vyráběné zboží, počítejte s tím, že dva výrobky nebudou nikdy stejné. V objednávce, která bude čítat více kusů, tak mohou být nepatrné rozdíly ve výšce či vzhledu. I tak vás tyto krásné kočičky potěší nejen jako sběratele. Nevěříte? Můžete se sami přesvědčit.