Sledujete trendy v bydlení? Máte přehled o tom, co zrovna vládne na trhu? Pokud jste ani jednou neodpověděli kladně, nevadí. Pomoci mohou profesionálové. Chcete-li váš interiér zcela proměnit a nést se na vlně moderna, konzultujte své nápady s bytovým designérem.

Stále více lidí touží po rapidní proměně domácnosti. Přijde totiž období, kdy zjistí, že interiér už je pár let za zenitem, neboť doba hodně pokročila směrem dopředu. V sekci bydlení a domácnost se trendy posouvají rychlostí blesku. Teď ale stojíte před otázkou, jak vlastně interiér upravit, aby šel tzv. s dobou. Od toho tu jsou bytoví designéři – osoby na slovo vzaté. Jejich úkolem je pomoci klientovi s návrhy bytových interiérů, kdy čerpá ze své bohaté zkušenosti a sleduje a orientuje se v moderních trendech.

minimalismus3

Spolupráce většinou probíhá tak, že bytový designér po prvotní komunikaci a sjednané schůzce, přijede do místa realizace, kde zaměří prostor, který budete chtít proměnit v něco nového. Dalším postupem je určitá cenová kalkulace a smlouva o dílo. Pak už jde vše ráz na ráz. Vypracuje se kompletní návrh, připraví výkresy nábytku na míru a celé se to přenese do 2D nebo 3D vizualizace, ke kterým si klient může říct další své připomínky a nálsedně se připraví finální výkres. Dalším postupem je samotná změna interiéru, na jejímž konci je spokojený klient.

Jak efektivně prodat nebo pronajmout nemovitost

Říká vám něco home staging? Jde o specializovanou službu, která má za úkol vaší nemovitost co nejlépe odprezentovat, vyzdvihnout její klady a přilákat co největší počet potencionálních zájemců, ať už na pronájem nebo samotnou koupi.

Cílem není zbytečně investovat další peníze do úprav, ale připravit nemovitost takovým směrem, aby působila svěže, příjemně a útulně. Jedině tak zvýšíte šanci na její pronájem nebo prodej. Stačí k tomu třeba jen pár dispozičních změn, odstranění nábytku, přemístění nábytku, doplnění dekoračních předmětů, apod. Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost za co nejvyšší cenu a v co nejkratším čase? Investovat do home stagingu se vyplatí.