Jsou tu tací lidé, jež neřeší, kde doma posnídají nebo poobědvají. Vezmou si jídlo třeba do obýváku a tam si ho vychutnávají při nějakém filmu. Ale někdo si prostě potrpí na tom, aby všichni členové rodiny jedli společně, a proto si domácnost nedokáže představit bez jídelního stolu. Pokud se chystáte na jeho koupi, máme pro vás několik rad, na které byste při výběru neměli zapomenout.

Materiál

Řeší se prakticky u veškerého nábytku. Protože se k nám dostává stále více produktů z Polska, lidé se začali na kvalitu materiálu hodně zaměřovat. Ve velké míře za tím stojí zkušenosti, kdy podlehli cenové akci, koupili něco, co na fotce vypadalo fantasticky, ale když jim to přišlo domů, dostavilo se zklamání. Za pár let, možná i měsíců, se nábytek stal takřka nepoužitelným a mohl se rovnou vyhodit. Právě proto, hodláte-li si koupit jídelní stůl, byste kvalitu materiálu neměli podcenit. Vždy se poraďte s prodejcem, volte kvalitní masivní dřevo, které i krásně vypadá a hlavně hezky voní. Uvidíte, že společné stolování bude velmi příjemné pro všechny zúčastněné.

Jídelní komplety

Jídelní stoly se prodávají i jako komplety, tzn. že k nim máte rovnou i židle. Zase  je to výhoda pro vás, pokud už kupejete něco, na čem budete jíst, chtělo by to si při tom i na něco sednout. Jídelní komplety dnes vypadají velmi moderně a některé se pyšní i krásným designovým řešením. Stoly jsou matné, lesklé, židle jsou vyplněny klasickým polstrováním, nebo dokonce kožené. Opěradlo je buď ze dřeva, nebo může být chromové, či jinak zpracované. Je tedy z čeho vybírat, důležité ale je nic neuspěchat.

Když už máme všechno jídlo v bříšku, co si takhle dát šlofíčka? Jste vyznavači poobědového odpočinku? Jestli se rádi v obýváku natáhnete, co si takhle pořídit nějakou novou pohovku? Dnes jsou k dostání levné sedací soupravy, jež jsou do kvality na vysoké úrovni. Dají se pořídit za pár korun a máte místo, kde můžete hezky odpočívat.

rohova-sedaci-souprava-bravo