Takzvaný rustikální styl, případně styl lidový, je jednou možností, jak vytvořit příjemnou domáckou atmosféru. Precizní linie, kvalitní materiál…jeden by řekl, že se jedná o krok zpět, avšak opak je pravdou. Nábytek tohoto stylu je nadčasový a dokáže skvěle doplnit i moderní bydlení.a již

Kvalita pro domácnost

Není žádnou novinkou, že předměty z bazarů jsou zpravidla levnější, ale o jejich vzhledu bychom mohli dlouze polemizovat. U nábytku to platí dvojnásob. Proto je nutností vybrat nábytek, který má zaručenou jak cenu, tak i kvalitu, vzhled. Tím vším myslíme rustikální nábytek nebo holandský nábytek.

Dlouholetá tradice prodeje holandského nábytku s dovozem z Německa či Holandska do celé České či Slovenské republiky a nepřehlédnutelná kvalita nábytku, i toho již použitého, je skvělou vizitkou webových stránek www.stylovynabytek.eu. Přejete si novou koženou sedací soupravu do obývacího pokoje či konferenční stolek z masivu? Nebo snad celý sekretář, ložnici, skříň? Stačí vám jen doplněk v podobě lustru či klasiky jakou je stojan na noviny? Ať už je to kterákoli z možností, na již výše zmiňovaných stránkách si prohlédnete holandský nábytek on-line za minimální cenu s maximální kvalitou.

Protiklady se doplňují

Jak bylo již zmíněno, váš domov nemusí být čistě rustikální nebo moderní. Propojení tohoto venkovského stylu a moderny je překvapivě velmi vkusné a kupříkladu ve Francii i velmi populární. Předpokládám, že pro většinu z vás je těžké si představit honosnou dřevěnou rustikální skříň v místnosti plné bílého moderního nábytku. To, jak vkusně to vypadá, bylo i pro mě velkým překvapením. A stejně v údivu můžete být i vy. Stačí se nebát experimentovat, pustit do interiéru zcela jiný styl a pak už jen postupně přidávat doplňky a pyšnit se vlastní tvorbou a nápadem. U návštěv svou kreativností zcela jistě obstojíte.