Doba, kdy měl každý doma na podlaze položený koberec je již dávno pryč. Přednost dostali povrchy, které se snáze udržují (dřevo, laminát, lino či dlažba). Ovšem kobercům ještě tak docela neodzvonilo. O slovo se čím dál více hlásí kusové koberce. Pokud si také chcete zkrášlit svůj domov nějakým pěkným kouskem, ale nechcete utrácet hromady peněz, vyberte si ho ve výprodeji kusových koberců, kde nakoupíte za mnohem příznivější ceny než obvykle.  Pořízením kusového koberce ve výprodeji rozhodně neprohloupíte a neznamená to, že se jedná o nekvalitní či poškozené koberce.

Kusové koberce – výprodej

Přijďte si vybrat podle svého vkusu do outletové prodejny společnosti Barkotex. Společnost vyprodává zásoby a výběhové kolekce, proto zde můžete zakoupit zboží za zlomek jeho původní ceny. V běžném obchodě by vás stejný kus stál mnohonásobně více. Lidé nakupují ve výprodejích prakticky všechno, tak proč ne právě kusové koberce.

Výhody koupě kusového koberce

Kusové koberce mají mnoho výhod:

  • Zajistí vám teplo pro nohy na studené podlaze
  • Jako dokonalý doplněk osvěží a prozáří vaše bydlení
  • Koberce snadno vyčistíte
  • Nabídka je skutečně široká a vybere si každý

Nabízené kusové koberce jsou pevné, pružné a odolávají znečištění.

Jak vidíte, pořízení kusového koberce ve výprodeji má samá pozitiva. Mimo velmi příznivé ceny je velkou výhodou i široká nabídka, ze které si mohou zákazníci vybrat. Koupit si kusový koberec můžete buď v klasickém kamenném obchodě, který je v Hradci Králové nebo i v internetovém obchodě barkotexoutlet.cz.

31

Péče o kusový koberec

Kusové koberce jsou dnes vyráběné z odolných materiálů, které vydrží a odolávají i různým nečistotám. Samozřejmě ani tak se nesmí péče podceňovat, pokud chcete, aby vám v neměnném stavu vydržely po dlouhá léta. Koberec musíte pravidelně vysávat, a to z obou stran. Je lepší umístit koberec tam, kde nesvítí slunce, aby si zachoval svou barevnost. Jestliže budete koberec čistit chemickými prostředky, používejte pouze takové, které jsou k tomu určeny. Jestliže se vám na koberci objeví nějaká nečistota, je lepší ji vyčistit hned a nenechat ji zaschnout.