Ve světě nábytku se často hovoří o tom, že nábytek z lamina je jakousi nekvalitní náhražkou dřevěného nábytku. Jedná se ale o omyl. I nábytek z lamina má totiž své nesporné výhody, které předurčují využít tento nábytek téměř kdekoliv.

Barevné variace

Nábytek z lamina na rozdíl od toho dřevěného nabízí širokou barevnou škálu, takže je možné s ním zařídit domácnost velmi moderně a elegantně. Stačí si jen vybrat z široké nabídky.

Zdravotní nezávadnost

Často se také spekuluje o tom, že nábytek z lamina není zcela bez zdravotní nezávadnosti. Opak je ale pravdou. Nábytek z lamina je vyrudne nejmodernějšími technologiemi, které jeho zdravotní nezávadnost zaručují. Nemusíte mít tedy žádné obavy.

Velmi snadná údržba

Nespornou výhodou nábytku z lamina je jeho jednoduchá údržba. Nábytek z lamina stačí omýt vlhkým hadříkem a úklid je hotov. Nemusíte na ně používat žádné speciální čistící přípravky.

Extrémní odolnost

Další charakteristikou nábytku z lamina je jeho vysoká odolnost. Nábytek z lamina vydrží řadu let bez známek poškození. Nábytek je odolný proti vlhkosti, poškrábání, úderu i UV záření.

Variabilita použití

Díky široké škále barevnosti ale i dalším vlastnostem je možné nábytek z lamina použít téměř kdekoliv. Výborně se hodí zejména do dětských pokojů. Děti ocení právě barevnost. Stejně dobře se nábytek hodí i do obývacích pokojů i kuchyně. Nemusíte mít ani žádné obavy z použití nábytku z lamina v koupelně!