Máte malé děti, které si velmi rády kreslí po všech možných plochách a ledničku okupují hromadou magnetů? Pořiďte jim do dětského pokoje magnetickou a kreslící tabuli, která bude pro ně jistě skvělým kreativním dárkem.

Tato oboustranná tabule nabízí dvě strany a více možností, jak své děti zabavit. Magnetická tabule pro děti i její druhá strana na kreslení pomáhají rozvíjet dětskou fantazii, mozek i motoriku a kreativitu. Na magnetickou část se dají skládat nejrůznější slova, hrát si všelijaké hry s magnety, vytvářet z nich geometrické obrazce nebo kreslit stíratelným fixem. Druhá strana tabule je určena na kreslení křídou, kde se mohou děti učit psát písmena či počítat.

Všestranné využití tabule pro děti

Kromě možnosti psaní za sucha fixem či křídou, můžou děti na tabuli upevnit i papír a použít pastelky nebo barvičky. Část kreslící tabule má dvě poličky na odkládání malířských potřeb malého umělce. Součástí je sada magnetů ve tvaru písmen, číslic a symbolů. Dítě se naučí počítat, řadit za sebou čísla nebo písmennou abecedu. Na výběr jsou dvě varianty, skládací nebo jednoduchá, nezaberou tak v pokoji příliš mnoho místa.

Tabule pro děti se velmi snadno udržují, jsou zpracovány z kvalitního plastu. Výška je 105 cm a je vhodná pro děti od tří let. Můžete si vybrat z několika barev a typů. Využijete ji nejen jako kreativní, ale i učební pomůcku. Lze jí použít do dětských pokojíčků, mateřských center i školek.

Navštivte eshop plný dětských hraček

Prodejem nejen těchto magnetických a kreslících tabulí, ale také kuchyněk, zahradního nábytku, domečků, pískoviště, prolézaček a dalšího zboží se v České republice zabývá firma StepTwo. Zboží dováží od amerického výrobce Step2, který vyrábí hračky pro děti od r. 1991 technologií rotačního lití. StepTwo vám zboží doručí do dvou pracovních dnů bez poštovného.