2047183582_3503e149ab_mPokud vás často přepadá chuť relaxovat, vypnout alespoň na pár minut mozek a užít si odpočinek pod teplými kapkami vody, pak vám v koupelně  nesmí chybět sprchové masážní panely.

Už dávnou nejsou sprchové kouty pouhým místem, kam se člověk chystá k denní očistě. V dnešní době, kdy jsou lidé pod neustálým stresem, si rádi po příchodu domů odpočnou a zrelaxují tělo v teplé vodě, uvolní mysl a duši a zapomenou na starosti a strasti všedního dne. Sprchové panely jsou v tomto případě ideálním prostředkem k regeneraci. Ukrývají v sobě nejen prvky moderního designu a skvěle tak zapadnou do každé koupelny, ale disponují také řadou možností nastavení sprchování. Masážní panely se skládají z hlavové sprchy, ruční nastavitelné sprchy a několika různě rozmístěných masážních trysek. Vybrané modely mají také odkládací police a další užitečná příslušenství. Jako materiál se používá nerez, ovšem, dají se zakoupit i masážní panely z  bílého bezpečnostního skla s potiskem nebo s krytím z masivního bambusu.

Sprchový panel Black and White

Mimo běžných materiálů masážních panelů může ve vašem sprchovém koutě vyniknout i jeden takový, který je opatřen zajímavým potiskem. Jedná se o sprchový panel Black and White, jenž je tvořen z bílého bezpečnostního skla. Tento masážní panel má rozměry 150 x 25 cm a skládá se z velké hlavové sprchy, ruční sprchy s délkou hadice 150 cm, ventilem pro redukci teploty a množství vody, čtyřcestným ventilem pro ruční sprchu a 5-ti nastavitelnými vanovými tryskami. Wau!

Ptáte se, proč jsou masážní panely tak oblíbené? Díky působení masážních trysek dochází k uvolňování ztuhlých svalových partií těla, spolu s teplou vodou se zároveň svalstvo prokrvuje a dochází i k masáži reflexních bodů po celém těle. Masáž se dostává také kloubům, šlachám a tkáním.