Na dnešním trhu najdeme nepřeberné množství různých výrobců a prodejců masivních jídelních stolů. Jen málo z nich nám však je schopno nabídnout kvalitní a zároveň alespoň trochu originální produkt. Jednou ze světlých výjimek je rodinná firma Rott design, která se zaměřuje na výrobu rozkládacích jídelních stolů z masivu. Na nich pak spolupracuje s předními architekty, čímž zákazník získá nejen precizně zpracovaný produkt z kvalitního materiálu, nýbrž také kus originální po designové stránce.

Tvary a velikosti masivních stolů

Firma Rott design má v současné době ve své nabídce primárně stoly hranatých tvarů. Naleznete zde ovšem i čtyři různé modely stolů kulatých (Dora, Elli, Panama a Ida). Ty je pak možné pomocí nástavných desek či rozkládacího systému rozložit, čímž získáme stůl oválný a přizpůsobíme tak jeho velikost situaci a počtu hostů.

Průměr kulatých stolů se pak pohybuje mezi 90 a 140 centimetry. U hranatých stolů si můžete vybrat velikost na míru, přičemž jejich šířka se zpravidla pohybuje mezi 80 cm a 120 cm a délka pak od 80 cm do 220 cm.

Všechny stoly Rott, ať už kulaté nebo hranaté, je možné rozložit.

hanna-s_product_1024x740_2

Kvalitní jídelní stoly z masivu

Masivní stoly od firmy Rott design jsou vhodné v první řadě do jídelen a kuchyní, ale svým designem zapadnou i do jiných místností. Velkou výhodou je fakt, že se jedná o stoly rozkládací a je tedy možné přizpůsobit jejich velikost aktuálním potřebám. Všechny stoly jsou vyráběny z masivního dřeva, čímž je zajištěna nejen vysoká kvalita a odolnost produktu, ale také jeho dlouhá životnost. Co se týče povrchové úpravy, stoly bývají olejovány, voskovány či lakovány.

Na výrobu stolů používá společnost Rott design kvalitní bukové, dubové či ořechové dřevo, které kupuje od ověřených dodavatelů ze Severní Ameriky, Itálie a Německa, přičemž ve výčtu zemí nesmí chybět ani Česká republika. Tyto dřeviny je dále možné bělit, nebo také mořit do množství různých barevných odstínů. Pouze OŘECH se dodává v jeho přírodní barvě.

Máte-li zájem o masivní stoly firmy Rott design, pak můžete navštívit jejich internetovou prezentaci rottdesign.cz, kde naleznete i kompletní ceník, nebo se vydat do podnikové prodejny, a to buďto na Plzeňsku v obci Hromnice, nebo v centru Prahy.