Vybrat sedací soupravu, která vašemu obývacímu pokoji padne jako ulitá, může být někdy tvrdým oříškem. Zvláště, jste-li náročným zákazníkem. Sedací souprava je totiž základním kamenem celého pokoje. Musí splňovat hned několik kritérií – vhodnou velikost, tvar i barvu. Měla by však být také praktická a poskytnout dostatek pohodlí, to vše za přijatelnou cenu. Nechcete-li se koupí nové sedačky zaobírat téměř každý rok, je potřeba vybrat kvalitní zboží.

Mnohý kupující proto potřebuje profesionální radu od znalého personálu. S výběrem z širokého spektra těch nejkvalitnějších sedacích souprav vám profesionálně poradí v obchodu lumax-nabytek.cz. Jeho prioritou je přirozeně spokojený zákazník, protože jedině takový je potvrzením dobře odvedené práce a nejlepší reklamou. Obchod nabízí široké spektrum nejkvalitnějšího moderního nábytku, z nějž si vybere skutečně každý. Komplet sedací soupravy obvykle obsahuje trojmístnou sedačku, dvoumístnou pohovku a křeslo. K dispozici jsou samozřejmě i nesmrtelné rohové sedací soupravy. Finální podobu kompletu si každý samozřejmě může sestavit dle vlastních představ.

Trendy sedací soupravy

Chcete designovou sedačku, která dodá vašemu obývacímu pokoji ten správný šmrnc? Na výběr je z mnoha kusů moderní vizáže a nejrůznějších materiálů, vždy z více barevných kombinací. Rozhodněte, zda vašemu obývacímu pokoji bude slušet pohovka jednoduchá, klasická nebo sedačka rafinovaného vzhledu. Výrazná rudá? Nadčasová futuristická? Vyhovuje vám potah z pevné látky či snad spíše textilní kůže? Vrchní materiál nevybírejte pouze podle stylu, zamyslete se také nad tím, kdo s vámi obývací pokoj sdílí. Máte-li malé děti, bílá barva sedačky pravděpodobně nebude nejvhodnější. Psí a kočičí chlupy lépe odstraníte z textilní kůže. Ať už však zvolíte jakkoli, připravte se na to, že zakomponujete-li sedačku do obývacího pokoje vhodně, žádné návštěvě se od vás nebude chtít odejít.

aspen4

Pohodlí a luxus jako priorita

Pro zákazníky, kteří preferují pohodlí a luxus, jsou tu sedací soupravy vyrobené za užití nejmodernějších technologií. U pohovek zaměřených na vyšší komfort sezení lze volit z rozlišných typů výplní. Ty jsou vyrobeny z kvalitních pružin, visco-elastických a PUR pěn, kvalitních silikonů. Kdo má rád skutečně měkké a nadýchané polštáře, snadno si vybere pohovku s vhodným typem výplně. Kostra zhotovená kombinací tvrdého a měkkého dřeva zaručuje u exkluzivních sedacích souprav vysokou pružnost. Na výběr je pak z několika druhů potahů.

Praktické a levné pohovky

Praktičtí klienti ocení rozložitelné sedací soupravy, které umožní funkci spaní. Máte-li méně prostorný byt, za úvahu jistě stojí i sedačky poskytující úložné prostory. Takové praktické pohovky snadno využijete i mimo obývací pokoj. Funkční otomany lze rovněž přizpůsobit tak, aby co nejlépe odpovídaly vaší představě pohodlí – polštáře pro opěru hlavy si můžete umístit, kde a jak budete chtít.

Rohové sedací soupravy

Rohové sedačky jsou oblíbené stálice. Díky své všestrannosti najdou i ony široké využití nejen v obývacích pokojích, ale i v pokojích dětských či studentských bytech. Podle preferencí lze vybrat soupravu rozložitelnou nebo s úložným prostorem. V nabídce jsou soupravy designové i praktické, pohodlné i luxusní. Zákazník může volit mezi komplety čalouněnými či koženými. Sedačku lze vždy vybrat podle potřeby, v provedení s pravým nebo levým rohem. K dispozici je řada potahů, výplní a barev. Samozřejmostí služeb obchodu lumax-nabytek.cz je kvalita a dlouhá životnost zboží, funkční zákaznický servis, spolehlivá doprava a kompletace nábytku.