Postavili jste dům? Koupili jste byt? Vybavování nové domácnosti je vytouženým okamžikem mnoha žen, které už nemohou dospat, až se vrhnou do víru nákupů a pořizování nábytku. Někdy si vystačí se sektorem, jindy si pomohou takzvanou „skládačkou“, složenou z prefabrikovaných dílů, které se hodí do více variant. V mnoha případech je ale nutné a zároveň příhodné sáhnout k nábytku na míru.

Nábytek na míru je výsledkem práce truhlářů. Oblíbený řemeslný obor zažívá po porevolučních letech recese velkou renesanci. Nejen majetní lidé hodlají investovat do kvalitních doplňků a nespokojí se s šunty z velkoobchodů, či dokonce tržnic. Ještě před lety byli truhláři málem odsouzeni k zapomenutí, dnes se na jejich tvorbu píšou pořadníky a řemeslníci jsou nedostatkovým zbožím.

Doplňky na přání

Sázkou na jistotu kvality i profesionalitu v oblasti tvorby interiérů je truhlářství Praha. V jeho sortimentu lze objevit kuchyňské linky na míru, vestavěné skříně na míru, nábytek do obývacího pokoje, nábytek do dětského pokoje, nábytek do ložnice i kanceláře, recepce a barové pulty, restaurační zařízení, ale i schody a schodiště.

Není třeba připomínat, že hlavní surovinou pro tvorbu truhlářských produktů je dřevo. Truhlářství, sídlící na Praze 5, nabízí komplexní služby od zaměření, přes 3D návrhy kuchyní i skříní, výrobu nábytku na míru, montáž i dopravu do 30 km zdarma. Zařídí také drobnou opravu nábytku. Truhlářství vychází vstříc požadavkům a přání zákazníků a neváhá jim připravit individuální nabídku přímo na míru.

Proč nábytek na míru?

Mezi jasné výhody řemeslníků od fochu patří: více než 20 letá existence a obrovské zkušenosti na nábytkářském trhu, kvalitní výroba nábytku přímo z dílny (bez dalších překupníků), záruka 36 měsíců na veškerou produkci, široký výběr materiálu, doprava zdarma do 30 kilometrů a v neposlední řadě designově originální nápady.

Chcete-li mít svůj příbytek jako ze škatulky, na nábytku rozhodně nešetřete. Ruční práce na zakázku vás překvapí nejen svou výdrží, designovou kreativitou a schopností vkusně vyplnit i sebemenší prostor. Příjemná jistě bude i výsledná cena.