Zatímco ceny starých bytů jsou vyhnány na maximum, konečně jsme objevili projekt, který nabízí za přijatelnou cenu možnost vlastního bydlení v nově stavěné rezidenci přímo v srdci Prahy. Pojďte se s námi projít novou tváří Prahy 3.

Nové je nenahraditelné

Být v centru dění, mít vše na dosah ruky, a zároveň bydlet v novostavbě v klidné čtvrti – je to i váš sen? Pojďte si jej splnit s projektem byty Na Vackově. V poklidné části Vackova zde právě vzniká pět objektů podél ulice Malešická, ve kterých si můžete vybrat z 347 bytů, ateliérů a nebytových prostor. Zatímco stavba objektů je v plném proudu, vy si můžete prozkoumat rozmanitou nabídku všech bytů k prodeji.

 

To pravé místo k žití

Oblast Horního Žižkova právě prochází velmi významnou revitalizací, která tuto lokalitu promění v moderní centrum s rezidenční i obchodní čtvrtí. Lokalita Na Vackově byla vybrána pro výstavbu klidného bydlení v samém centru metropole. Prodej bytů na pražském Žižkově je v plném proudu, takže pokud si chcete zajistit své vlastní místo ke klidnému žití, na nic nečekejte. Na jedné straně rezidence bude vytvořeno obchodní centrum, z druhé strany budou budovy obklopeny parkem.

Vysoký standard pro žití v metropoli

Byty v centru Prahy jsou navrženy v souladu s nejmodernějšími požadavky na vysoký standard bydlení – obytná plocha je vždy využita maximálně efektivně, prostory jsou vzdušné a mají obrovský přísun přirozeného denního světla. Samozřejmostí jsou lodžie, balkony, střešní terasy a předzahrádky. Každý z bytů má dostatek soukromí a prostoru pro vytváření nových příběhů.

Víte o tom, že lokalita Na Vackově sousedí s parkem Židovské pece, a máte to odsud jen kousek do Vinohrad, Vítkova, k sadům Na Krejcárku, ke kulturnímu centru kinu Aero či k Parukářce?