Je to skvělý relax. Sedíte u televize a společnost vám dělá praskot dřeva a plápolající oheň v krbu. V zimních dnech snad není nic lepšího. Pokud je i pro vás tato představa příjemná, pořiďte si domů nějaký ten krb. Rozhodně je z čeho vybírat.

Ono, řeknete si, jdu si vybrat krb, ale je potřeba si uvědomit, že si nekupujete boty v obchodním domě. Moderní krby se dnes vyrábějí detailně propracované a takové, které skvěle zapadnou do interiéru. A tohle vše taky něco stojí. Proto je dobré zvážit řadu aspektů a hlavně kupovat tam, kde tomu rozumí a poradí vám s výběrem. Když už tedy chcete krb a rozhodnete se pro něco originálního, hledejte u firmy Krby Parma, která je autorizovaným distributorem francouzských krbů a krbových kamen Godin, Philippe a Cheminées Diffusion.

Dokonalý sortiment

Je takovým nepsaným pravidlem, že lidé často začínají vybírat danou věc na internetu. Sledují, jak vypadá, její tvary, barevnost a pak se samozřejmě zajímají také o cenu. To samé by mohli dělat i v případě krbů, ale proč, když Krby Parma poskytují bezplatnou odbornou konzultaci, a ještě navíc pomůžou s výběrem takového krbu, který ideálně zapadne do interiéru. Tomu, kdo však dává přednost onomu hledání na internetu, doporučujeme uvařit si kafe a udělat si tak 2 až 3 hodinky pauzu, protože na webových stránkách výše jmenované firmy naleznete většinu ze 600 modelů krbů různých tvarů a specifikací. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis, při kterém se vyčistí napojení do komína, vymění těsnění krbové vložky a celkově se zkontroluje stav krbu a jeho součástí.

Co můžete mít doma

To by bylo, abychom vás nenalákali a některý z modelu vám nepředstavili. A protože vás máme rádi a nejsme troškaři, rovnou se podíváme na moderní krb Capucin. Na délku má více než metr a půl a na výšku něco okolo 60 cm. Okolo jeho topeniště se nachází granit. Cena vás asi posadí na zadek, ale budete mít doma luxusní zdroj tepla, od kterého jednoduše nebudete chtít pryč.

179-143-capucin