Někdo miluje horkou koupel ve vaně, jiný dává přednost rychlé sprše. Pro ty z vás, kteří volí druhou možnost, tu máme několik pádných důvodů, proč by v koupelně neměl chybět sprchový box.

V prvé řadě je důležité říct, že sprchový box se nejčastějí volí do koupelen, kde není možná výstavba sprchového koutu nebo nechcete utrácet finance za obklady a další potřebné věci k tomu. Dnes už si můžete vybírat z široké škály sprchových boxů a věřte, že budete nad míru spokojeni. Prodávají se nejen v několika barevných provedeních, ale jsou rovněž různě dispozičně řešeny a vynikají i řadou skvělých funkcí, které u sprchování určitě rádi využijete.

Z čeho se sprchový box skládá

Základem bývá vanička, dále je to hlavová a ruční sprcha a to celé uzavírá plášť s posuvnými dveřmi. A aby to vše správně fungovalo, samozřejmostí je přívod teplé a studené vody. Lepší modely mají i řadu užitečných funkcí. Může se jednat o sklopné sedátko, které asi nejvíce využijí postarší lidé, ale jinak ho jistě ocení i kdokoliv jiný. Na tekuta mýdla, apod. určitě uvítáte odkládací poličku a super bude i poslech hudby u sprchování, co říkáte?

Kreativita i v koupelně

Někdo si potrpí v domácnosti na opravdu kreativní kousky a to se týká všech místností, včetně koupelny. Pokud jste si mysleli, že se nedá pořídit moderní a designový sprchový box, jste na omylu. Výrobci vědí, po čem lidé touží a tak i tento druh sortimentu začali zásobovat modely, ze kterých vám vypadnou oči z důlku. Zmiňované sprchové boxy si můžete klidně prohlédnout na internetu. Ale pozor, příliš dlouho se nekochejte, je to nakažlivé a mohlo by se stát, že v jednom takovém „boxíku“ se již brzy budete sprchovat i vy.

Proč si pořídit sprchový box

  1. Protože je to po těžkém dni v práci lepší a pohodlnější
  2. Nebaví vás sprchování ve vaně
  3. Chcete mít při sprchování kolem sebe prostor
  4. Můžete si sednout na sklopné sedátko a nechat na sebe téct vodu
  5. Má užitečné funkce a skvělé doplňky
  6. Levnější modely vás rozhodně finančně nezruinují