Zateplení domu se týká i oken, a proto, pokud uvažujete o jejich výměně, přečtěte si několik poznatků, které vám jejich výběr ulehčí a pomohou vybrat ty nejvhodnější plastová okna.

Zřejmě nejrozšířenějším používaným typem oken, jsou ta plastová. Jejich vývoj se posunul o pořádný kus dopředu, zároveň je příznivá i pořizovací cena. Unáhlení při výběru plastových oken by i přes tyto faktory mohlo znamenat zbytečné starosti. Nejlepší řešení je obrátit se na profesionály, kteří s vámi projdou celým procesem od zaměření oken až po jejich montáž. Jak to celé probíhá?

Přesné zadání a požadavky

Jako první je potřeba vypracovat cenovou nabídku. Ta je zdarma a budou v ní obsaženy jak vaše podněty a nápady, tak i poznatky vyškolených pracovníků z hlediska technického řešení. Ohled bude brán i na cenovou hladinu a další aspekty tak, aby byla spokojenost především na straně zákazníka.

Zaměřovácí práce

Další fází je z prvně získaných poznatků bezplatné zaměření technikem, podle kterého bude stanoveno optimální technické řešení. Zákazník poté obdrží smlouvu o dílo včetně technické přílohy a celý návrh bude poslán do výroby.

Samotná výroba

Podle přání objednatele a případného doporučení technika se ve výrobě připraví okna na míru. Před započetím lze vybírat z celé řady druhů a typů, přičemž každý je odlišný jak vlastnostmi, tak i pořizovací cenou. Jako nejlevnější plastová okna lze označit řadu STANDARD, která je doporučována do starší zástavby, kde není v plánu další zateplení a jde hlavně o zvýšení komfortu bydlení. Střední cestou je řada STANDARD Plus, pro maximální úspory a nejnáročnější zákazníky je v nabídce řada PASSIV.

plastova-okna-ideal-4000-85-elagance

Okna splňují ty nejpřísnější kritéria a evropské normy. Jsou vyráběna na automatizovaných linkách a sestavena z prvotřídních materiálů od renomovaných německých výrobců. Vše je zajištěno tak, aby zákazník dostal přesně to, co si objednal a v co nejkratší lhůtě.

Montáž oken

Když je výroba plastových oken u konce, na řadu přichází montáž, kterou provedeme a zároveň poskytneme další služby s tím spojené. Samozřejmostí je prodloužená doba záruky a zajistíme i záruční a pozáruční servis.