Není hračky jako hračka. Koupit v současné době dětem hračku, která je bude bavit a zároveň jim dlouho vydrží, není vůbec jednoduché. Na jedné straně stojí stále snižující se kvalita hraček, na straně druhé zvyšující se náročnost dětí. Zajímavá řešení ale existují…

„Dospělácké“ hraní boduje

Mezi nejoblíbenější činnosti malých dětí patří hry, ve kterých napodobují činnost svých rodičů. Nejčastějším příkladem je vaření. Děti se rády motají v kuchyni a chtějí pomoci. Kuchyně ale není pro děti bezpečná. Pokud nechcete dětem upřít jejich hru na vaření, nabízí se jednoduché řešení – můžete jim přece pořídit jejich vlastní kuchyň. Zajímavé kuchyňky pro děti přináší americký výrobce Step2.

Kuchyňky vynikají svým provedením i zařízením

Kuchyňky od Step2 jsou vyrobeny z odolného platu, takže jsou velice odolné a také se snadno čistí. Jsou také vybaveny řadou zajímavých prvků – při „smažení“ na pánvi například děti uslyší opravdový zvuk smažení, stejně tomu je i při vaření v hrnci – děti uslyší zvuk bublající vody. Zvuky vydává například i mikrovlnná trouba. Kuchyňky od Step2 jsou také příjemně barevné a jsou dodávány s celou řadou příslušenství jako jsou hrnce, příbory, talíře nebo i napodobeniny jídla.

Možností je více

Mezi top hračky současné doby patří i domečky pro panenky. Celou řadu vydařených kousků přináší výrobce hraček Kidkraft. Populární je například Domeček pro panenky NÁKUPNÍ CENTRUM, který má 5 obchůdků ve třech patrech a v jeho výbavě nechybí ani eskalátory a pohyblivý výtah. Kluci si například rádi hrají na policisty nebo s auty. I jim je možné pořídit mnoho zajímavých hraček. Zajímavý je Hrací set HERO od Kidkraft – je to vlastně domeček, který má 12 místností ve 3 patrech a kluci si s ním mohou užít hru na policistu nebo hasiče.