Bytové dekorace do každého interiéru bezesporu patří. Zahrnují pestrou škálu nejrůznějších předmětů. Jedná se v podstatě o jakékoliv prvky, které v bytě nebo domě zkrášlí daný prostor, vyjma nábytku. A i toto je často sporné, protože i nábytek může mít dekorativní funkci. Zkrátka bez dekorací by to ono nebylo. Interiér by působil nezabydleně a určitě bychom se v něm necítili zrovna nejlépe. Nehledě na to, že i v zahrádce nebo kolem domečku plní dekorace podstatou úlohu.

Pořizujte dekorace dle vlastního vkusu

Známé motto: Sto lidí, sto chutí – platí i co se zařizování bydlení týče. Každý máme jiný vkus, takže, to, co pokládá jeden za kýč, může být pro druhého krásné. Nicméně při výběru doplňků se tak či onak řiďte svým pocitem a pořiďte si takové dekorace, ze kterých se budete radovat vy, nikoliv okolí. Jediné, čím by se měl každý při zkrášlování domácnosti řídit, je sladěnost dekorací se zbytkem interiéru.

Dekorování dle roční doby

V dnešní době je sortiment dekorací a bytových doplňků velice široký. Vybírat lze z nepřeberného množství typů, tvarů, barev, stylů a designů, takže si bezpochyby vyberete něco krásného pro zútulnění vašeho domova. Orientovat v nabídce se můžete dle aktuální sezóny, ať už hledáte vánoční dekorace, valentýnské, jarní, velikonoční, letní či podzimní dekorace. Váš domov tedy můžete ladit vždy do období, které aktuálně panuje. Tak bude originální, nový a zajímavý.

Málo je více

Ačkoliv jsme zmínili, že každý z nás se má držet svého stylu, při dekorování bytu to nepřehánějte. V jednoduchosti je krása a často stačí málo.

plastove-kvetinace Velice pěkně se budou na okenním parapetu vyjímat veselé a moderní plastové květináče, do kterých umístíte pokojové rostliny. Získáte tak dvojí efekt dekorace. 

lucernaNa zem postavte lucernu a doplňte ji svíčkou. Tento stylový doplněk je tím nejlepším pro rodinnou pohodu a harmonii.

stylovy-porcelanDo kuchyně pořiďte stylový porcelán. Není lepší denní rituál, než si dát šálek s drahnou polovičkou dobré kávy. Navíc z krásného hrníčku.

dekorativni-polstarkyNa sedací soupravu položte dekorativní polštářky a uvelebte se. Relaxovat potřebuje každý z nás. Polštář poslouží nejen k pohodlí, ale sedací soupravě či zahradnímu nábytku dodá šmrnc.

Navštivte e-shop Harasim.info, kde jsme pro inspiraci zavítali my a vybrali jsme pro vás tipy na krásné, moderní a efektní dekorace za pár korun. Aktuálně v e-shopu již připravují podzimní a vánoční sortiment. Těšit se můžete především na podzimní větvičky a květiny, hallowennské dýně, úžasné vánoční osvětlení, které rozzáří vašeho domovy během vánočního času, spoustu krásných vánočních ozdob a mnoho dalšího.